אמת או חובה, לימור טלמור

אמת או חובה

אמת או חובה

לימור טלמור

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: רימונים הוצאה לאור
שנה:
נובמבר, 2019
אורך:
07:41:08
קריינים: ירדן אורלובסקי
קטגוריות: ספרים חדשים

עוד מאותו סופר

ספרים חדשים

ספר קולי - "אמת או חובה" מאת לימור טלמור:
אלה, תומי ומיכלי הן שלוש חברות טובות שגרות באותו בניין ומכירות עוד מבית הספר היסודי. עכשיו הן עולות לחטיבת הביניים ויחד עם שי ואלון מהווה חמישיית החברים את גרעין הסיפור המרתק שנפרש על פני הספר. החמישה עוברים שנת לימודים עמוסת אירועים בלתי נשכחים. השנה מתחילה בהצקות שעוברת אלה, ממשיכה בחברות נפש בין אלה ושי שמובילה להפתעה שמטלטלת את עולמם, ובדרך, טיול שכבתי לירושלים שמסתיים בגילויים מסעירים על חיי חלק מילדי החבורה.
זהו סיפור ישראלי מאוד שכל נער ונערה בגילי 12-16 ימצאו בו את עצמם ואת החוויות שהם עוברים בבית הספר, בתנועת הנוער, עם תחוש הצג יותר ת שייכות או חוסר שייכות, ועם ערך עצום של חברוּת.
  • מה קרה בין תומי לאופיר?
    מי הוא חצי, שנזרק מהבית?
    מה קרה לאבא של שי?
    ולמה מיכלי לא עונה לטלפון הסלולארי?
לימור טלמור, סופרת ותיקה לילדים בגיל הרך, שהביאה לעולם את "משפחות משפחות – מיליון לפחות" שהפך לרב מכר בגנים ובבתי ספר. הפעם מציגה טלמור בפני הקוראים המתבגרים, ספר חניכה להתבגרות, לחברות, לאהבת הארץ ולערבות הדדית, למרות קשיים שצצים בדרך. זהו ספר שנקרא בנשימה עצורה ומשאיר את חותמו זמן רב לאחר קריאתו.
לימור טלמור היא סופרת, רכזת פדגוגית, רכזת כישורי שפה ומורה במערכת החינוך, מתגוררת בפתח תקווה. ספריה הקודמים ראו גם הם אור ב"רימונים": משפחות משפחות מיליון לפחות, משקפי הקסם של אמיר, אריה זה"ב וסלט אותיות. זהו ספרה הראשון לנוער.
הצג פחות
הוספה למשאלות