הבחורה העיקרית, ענבל מלכה

הבחורה העיקרית

הבחורה העיקרית

ענבל מלכה

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: זמורה ביתן
שנה:
2013
אורך:
08:49:00
קריינים: ענבל מלכה
קטגוריות: ספרות מקור

עוד מאותו סופר

ספרים חדשים

ספר מוקלט - "הבחורה העיקרית" מאת ענבל מלכה:
"תמיד יש בסרטים האלה גם בחורות סתם, כאלה שלא יפות במיוחד ולא קורה להם שום דבר מיוחד וכל התפקיד שלהם זה להראות כמה הבחורה העיקרית היא מיוחדת ואיך הכול קורה אצלה כמו שאמור לקרות, אפילו אם חלק מהזמן זה דברים רעים ואם נדמה לה שזה לא הולך בכיוון הנכון... ואפילו שרוב הבנות שרואות את הסרט יותר דומות לבחורות האחרות, אלה הסתם, בכל זאת אף אחת לא חושבת שהיא כמו הבחורות הסתם."

סילבי היא אחת מהבחורות האלה, האחרות, שאף אחד לא ילהק לתפקיד הבחורה העיקרית. היא עובדת בתור מפעילת טלפרומטר בחדר חדשות, מזינה את הקריינים במילים שהם עצמם הצג יותר העבירו אליה, מתהלכת בתוך עולם שבו היא רואה הכול ובלתי נראית על ידי כל. היא גרה בדירה קפואה בירושלים, יש לה חבר שמתקשה לדבר על דברים וחברה שלא יודעת מתי לסתום את הפה, וסבתא אחת אהובה מאוד רחוק בחיפה. לתוך חייה הקטנים והשמורים של סילבי פורצים לוויתן גוסס, צלם פלרטטן ומבצע צבאי בעזה, ופורעים את כל הסדרים.

ברומן הביכורים שלה מפליאה ענבל מלכה לברוא דמות ראשית שהיא גיבורת משנה.
בעוד סילבי משקיפה מן הצד על חייה שלה ועל החיים החולפים לצדה, מצליחה מלכה להכניס אותנו ללא כל סינון או היסוס היישר לתוך תודעתה של סילבי, שכובשת את הלב בפשטות, ובעוד אנחנו חיים בעורה, היא נכנסת עמוק מתחת לעורנו והופכת להיות הבחורה העיקרית שלנו. (נועה מנהיים)

ענבל מלכה נולדה בחיפה ב- 1980. כיום מתגוררת בתל אביב עם בן זוגה. הבחורה העיקרית הוא ספרה הראשון.
הצג פחות
הוספה למשאלות