הביולוגיה של האמונה, ברוס ה. ליפטון

הביולוגיה של האמונה

הביולוגיה של האמונה

ברוס ה. ליפטון

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: פראג
שנה:
2007
אורך:
08:17:28
קריינים: דנה ארניה
מתרגמים: דפנה בן-יוסף
קטגוריות: עיון

ספרים חדשים

ספר קולי - ״הביולוגיה של האמונה״ מאת ד״ר ברוס ה. ליפטון:
הקלטה זאת בוצעה באולפן הספריה המרכזית לעיוורים, כבדי ראיה ומוגבלים, נתניה ישראל, בחודש פברואר בשנת 2015, כל הזכויות שמורות לה בלבד.
עשר שנים לאחר שיצא ספרו המהפכני של דר' ליפטון, יוצאת לאור המהדורה המורחבת של ספרו, במהדורה זו סוקר דר' ליפטון את המחקרים שנעשו מאז ייצא ספרו לאור, מחקרים המבססים ומרחיבים את התאוריה שלו.
ספר זה משנה לחלוטין את כל מה שחשבנו על המחשבות שלנו. תגליות מדעיות מדהימות על ההשפעות הביוכימיות של תפקוד המוח מוכיחות כיצד כל תא ותא בגוף מושפע ממחשבותינו. ד״ר ברוס ה. ליפטון, ביולוג בעל שם עולמי, מתאר במדויק את הערוצים הצג יותר המולקולריים המאפשרים זאת. בשפה פשוטה, בהומור ובשילוב של המחשות ודוגמאות מן החיים הוא מסביר כיצד המדע החדש של האֶפּיגנטיקה יוצר מהפך בהבנה שלנו את הקשר בין חומר לרוח ואת ההשלכות המשמעותיות שיש לכך על חיינו האישיים בפרט ועל חיי המין האנושי בכלל. “הביולוגיה של האמונה” עוסק באפיגנטיקה – שדה ידע חדשני אשר מראה, בין היתר, כיצד מערכות של רגש, אמונה ותודעה משפיעות על ביטוייו של הצופן הגנטי המולד. זוהי החזית החדשה והעדכנית ביותר של הסוגיה המדעית העוסקת בקשר בין סביבה ותורשה. ליפטון הוא מהדוברים המקוריים והרהוטים של שדה ידע זה. הוא מצליח לשלב מחקר מדעי חסר-פשרות עם חשיבה מעמיקה, תיאור והסבר בהירים וקולחים, וצד אישי מלא הומור ועניין." ד”ר גבריאל בוקובזה, מרצה בכיר במרכז האקדמאי פרס, אוניברסיטת ת”א והאוניברסיטה העברית בירושלים. הצג פחות
הוספה למשאלות