המיניאטורה שנעלמה, אריך קסטנר

המיניאטורה שנעלמה

המיניאטורה שנעלמה

אריך קסטנר

מחיר: 24 ₪
הוצאה לאור: חרגול
שנה:
יולי, 1999
אורך:
04:41:48
קריינים: דן ענבר
מתרגמים: טדי פרויס 
קטגוריות: ספרים חדשים

עוד מאותו סופר

ספרים חדשים

ספר קולי - ״המיניאטורה שנעלמה״ מאת אריך קסטנר:
הקלטה זאת בוצעה באולפן הספריה המרכזית לעיוורים, כבדי ראיה ומוגבלים, נתניה ישראל, בחודש נובמבר בשנת 2007, כל הזכויות שמורות לה בלבד.
אחרי שלושים שנה של אטליז ומשפחה נמאס פתאום לאוסקר קולץ, קצב אומן ברלינאי. בוקר אחד הוא קם ועולה, לבדו, על המעבורת לקופנהאגן. בכיכר האופרה המלכותית של בירת דנמרק, במרפסת המלון ד'אנגלטר, הוא פוגש במקרה את אירנה טרובנר הצעירה והחיננית, פגישה שלא נעלמת מעיניהם של איש קטן עם אוזניים בולטות ושל גבר נאה וגבוה. עד מהרה הוא מוצא את עצמו מסובך בסיפור שוטרים וגנבים, ומגלה שלא כל האנשים הם מה שהם נראים, ושיש עולם מר הצג יותר תק מעבר לצלעות העגל, רגלי החזיר, הנקניקיות והשינקנים המגולגלים שמילאו את חייו עד אז: למשל צייר גרמני בשם הנס הולביין, הבן, שחי לפני הרבה שנים וצייר את אן בוליין, אשתו של הנרי השמיני מלך אנגליה.
ילדים אין בספר - שישמח לבם של מבוגרים מ-12 עד 120 - אבל יש בו כל החן, ההומור, ואהבת האדם (הפסימית למדי) המוכרים לקורא העברי מספרי הילדים אמיל והבלשים, פצפונת ואנטון, 35 במאי, אורה הכפולה, האיש הקטן והעלמה הקטנה ועוד. המיניאטורה שנעלמה ראה אור לראשונה ב-1935, וזהו תרגומו הראשון לעברית.
הצג פחות
הוספה למשאלות