המשחק 3, דנה אבירם

המשחק 3

המשחק 3

דנה אבירם

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: רימונים הוצאה לאור
שנה:
2019
אורך:
06:26:43
קריינים: נועה לפידות
קטגוריות: ספרים חדשים

עוד מאותו סופר

ספרים חדשים

ספר קולי - ״המשחק 3״ מאת דנה אבירם:
כוכבי השחור" פיתחו גרסה חדשה ומתקדמת למשחק הווירטואלי, "משחק החיים". אלפי ילדים ובני נוער מצטרפים אליו בהתלהבות. ביניהם גם אלי, בת דודתה של שרה, שעברה לגור בביתה לאחר טרגדיה שפקדה את משפחתה. אלכס, מיה, שרה ואדם נאלצים לצאת למשחק האחרון בחייהם – למלחמה הגדולה – במטרה להציל את אלי ואת יתר השחקנים הצעירים השבויים במשחק. הם יודעים כי הם היחידים שיכולים להציל את חבריהם השרויים בתרדמת וחייהם בסכנה. החבורה צוללת אל ההרפתקה שבה ילחמו בדרקונים, יזחלו בתעלות שורצות חולדות, אך בעיקר יפגשו שוב ושוב את עצמם. הם יאלצו לגלות את אהבותיהם האמי הצג יותר תיות, לפתח תרגילי הסחה מתוחכמים ולסמוך על יכולותיהם. שאלות הרות גורל מלוות אותם:
– לאן נעלמה סוזן שפירא, המורה המסתורית?
– כיצד ניתן לנצח את סוזן וונג ואת "כוכבי השחור"?
– את מי באמת שרה אוהבת?
הספר האחרון בטרילוגיית המתח פורצת הגבולות והחדשנית, "המשחק", הוא ספר שבו המשחק והמציאות מיטשטשים. כוחם של בני הנוער נבחן אל מול כוחות כלכליים גדולים ומאיימים, וכמו במציאות, על כל אחד לבחור צד.
הספר השלישי שסוגר את הטרילוגיה, נוגע בעולמם של בני הנוער באופן שאף ספר לא עשה עד כה!
זהו ספרה האחד-עשר של דנה אבירם, סופרת ילדים ונוער מוכרת ואהובה. ספריה, "סלפי אחד יותר מדי" ו"חולמת להיות אלופה" נבחרו למצעדי הספרים של משרד החינוך והתרבות, בשנים האחרונות.
דנה היא עובדת סוציאלית, בעלת חברת "זהירים ברשת", מרצה ומנחת סדנאות להתנהלות נבונה ברשת. היא אמא לשלושה ילדים וכלב חמוד במיוחד.

הצג פחות
הוספה למשאלות