הפנימייה שלא היתה, סיגלית דיל

הפנימייה שלא היתה

הפנימייה שלא היתה

סיגלית דיל

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: עם עובד
שנה:
2005
אורך:
07:08:26
קריינים: נועה לפידות
קטגוריות: ספרים חדשים

עוד מאותו סופר

ספרים חדשים

ספר קולי - ״הפנימייה שלא היתה״ מאת סיגלית דיל:
רב שלומות וברוכים הבאים לצדו האפל והנסתר של העולם!
האם גם אתם חשים לעתים כי מישהו צופה בכם בזמן שאתם לבד?!!
תשכחו כל מה שחשבתם שאתם יודעים על העולם שלנו! אל תאמינו למה שאתם רואים, זה לא מה שמתרחש באמת. קחו נשימה עמוקה, מה שאתם עומדים לגלות בין דפי הספר הזה אינו דומה לשום דבר שהכרתם עד כה. אם יש לכם לב חזק, אתם מוזמנים למסע קצבי, מסחרר ומרגש בצדו האפל של העולם.
...דנה נוסעת ברכבת הריקה אל הפנימייה החדשה ותוהה מאין בוקעים קולות רבים של נוסעים. היא יורדת מן הרכבת, והרכבת נעלמת ועמה המסילה. דנה מוצאת את עצמה במקום שומם, אפל ומבודד. הצג יותר ופתאום מתגלה לנגד עיניה פנימייה מוארת המפתה אותה להיכנס לתוכה ולהיכנס לרשתה. דמויות מסתוריות מופיעות ונעלמות לאורך פרוזדורי הפנימייה, לחישות אימתניות רוחשות ממעמקי המרתפים החשוכים וקוראות לדנה לרדת, ילדי הפנימייה המתחזים לנערים רגילים מתעלמים ממנה חוץ מ... דניאל, הוא היחיד שמפעיל את קסמיו וקונה את אמונה, מסייע לה ומאיר את חייה האפלים במקום הלא נודע. האומנם !!?
מי הם הצללים הנסתרים המלווים את דנה על כל צעד ושעל ואינם נותנים לה מנוח? מי באמת מתגורר בחדרי הפנימייה? מהו סוד הפנימייה? האם תצליח דנה להיחלץ ממלכודת הפנימיה המכושפת ולשוב הביתה? האם יש דרך חזרה?
על כך ועוד בפנימייה שלא היתה, סיפור אגדה דמיוני, שנון ומעורר מחשבות על מקומנו ביקום ועל מהות עולמנו. הספר מיועד לצעירים, לצעירים ברוחם ולכל שוחרי המתח והמסתורין.
ראו, הוזהרתם! אם התחלתם לקרוא, לא תוכלו להפסיק. הסיפור הקסום ורב-התהפוכות הזה יצית את דמיונכם, יסמר את שיערכם, יביא אתכם לשיאי מתח חדשים עוצרי נשימה, ולא ירפה מכם זמן רב לאחר תום הקריאה...
ועצה אחרונה! היכונו לסוף מפתיע אשר גם בחלומותיכם המצמררים ביותר לא חלמתם שייתכן כמוהו..
הצג פחות
הוספה למשאלות