חברות עם שחר, אורה קרופיק

חברות עם שחר

חברות עם שחר

אורה קרופיק

מחיר: 35 ₪
הוצאה לאור: דני ספרים
שנה:
2013
אורך:
02:36:10
קריינים: אבירם ארד
קטגוריות: ספרים חדשים

עוד מאותו סופר

ספרים חדשים

ספר קולי - ״חברות עם שחר״ מאת אורה קרופיק:
הקלטה זאת בוצעה באולפן הספריה המרכזית לעיוורים, כבדי ראיה ומוגבלים, נתניה ישראל, בחודש דצמבר בשנת 2013, כל הזכויות שמורות לה בלבד.
"את בסדר? תעני לי, בבקשה. את יכולה לשלוח לי הודעה לסלולרי .בבקשה תעני לי!״
מה קורה באמת כשלפתע פתאום, בלי כל התרעה , החברה הכי טובה שלך - שמגלה לך הכול, ואת חלק בלתי נפרד משגרת החיים שלה, פשוט נעלמת ואף אחד לא יודע לאן?.
חברות עם שחר- מסע פנימי מרגש דרך עיניה של עינת, ילדה בת 12, שיוצאת לחפש אחר חברתה שנעלמה. החיפושים אחריה חושפים את גיבורת הספר למקומות של תהפוכות נפש עמוקות וחזקות עם בני משפחתה וה הצג יותר סובבים אותה.
הסיפור של עינת הוא סיפור על בדידות. יש חברות, המחוברות ומבינות אחת את הראש של השנייה הולכות למסיבות, לקניות ומבלות יחד,ויש את אלו שבצד, שקופות, ספק מבחירה ספק מחוסר ברירה. מצד אחד הן בוחרות לחיות בעולמן – עולם הספרים והחתולים, ולהיסגר כשבלולים, אך מצד שני הן שואלות: "למה אני לא יכולה להיות כמותן?" – מן סוג של קנאה, המחכה להזדמנות להרגיש שייכות.
"רציתי לצבוע את הדמויות בצבע מסוים, כדי שמישהו יראה אותן ואולי גם יתחבר אליהן. בתוך השקיפות יש ההומלס- האיש שחי על הספסל.הוא קיים, חי, נושם, מתפקד – אך מי רואה אותו? כמה מכירים אותו?כמה יודעים על עברו? עוזרים לו? והוא – מסתבר – יודע המון." אורה קרופק
ספר חברות מרגש, שנכתב בהרבה אהבה ותוך הכרה עמוקה של גיל ה"טיפש –עשרה".
הצג פחות
הוספה למשאלות