חוצות זתוניא, עודה בשאראת

חוצות זתוניא

חוצות זתוניא

עודה בשאראת

מחיר: 30 ₪
הוצאה לאור: עם עובד
שנה:
דצמבר, 2009
אורך:
07:31:50
קריינים: עודד יחזקאל
מתרגמים: משה רון
קטגוריות: ספרים חדשים

עוד מאותו סופר

ספרים חדשים

ספר קולי - ״חוצות זתוניא״ מאת עודה בשאראת:
הקלטה זאת בוצעה באולפן הספריה המרכזית לעיוורים, כבדי ראיה ומוגבלים, נתניה ישראל, בחודש מאי בשנת 2010, כל הזכויות שמורות לה בלבד.
ביום אביבי אחד פונה קרוב משפחה אל המורה הצנוע ח'אלד אל-מוסלי ומעלה לפניו רעיון, סתם מחשבה ולא יותר: שמא ירוץ בבחירות כמועמד מטעם חמולתו למועצה המקומית.
עד מהרה מוצא את עצמו אל-מוסלי מנהל מערכת בחירות לראשות המועצה, נעזר בחבר יועצים, ספק מניע ספק מונע בשרשרת של אירועים החושפת מתחים וקונפליקטים שונים בכפר: בקרב החמולה, בין המועמד לבין אשתו, עם בנות המשפחה הנשואות לבני משפחות אחרות, עם חמולת ראש המועצה הנוכחי הצג יותר , עם תנועת נשים המבקשת להשמיע את קולה בחיים הפוליטיים ועוד.
בשולי מערכת הבחירות מתנהלות ומסתבכות פרשיות אישיות נוספות, מהן הרות גורל, ואט-אט מתברר מה מונח על כף המאזניים: האם תדע זתוניא להתנער מן המגבלות המעיקות של המסורת ולהיפתח אל עולם חדש של חירות, שוויון ושקיפות, ועם זאת להישאר נאמנה לעצמה ולמורשתה?
חוצות זתוניא – ספרו הראשון של עודה בשאראת, תושב יפיע – הוא רומן מרתק, אשר בנימה אירונית, אך גם באמפתיה ובחמימות, מאפשר לקורא העברי הצצה נדירה לחיי כפר ערבי בארץ.
הצג פחות
הוספה למשאלות