להיות מובילה בעולם העסקים, טיפאני פאהם

להיות מובילה בעולם העסקים

להיות מובילה בעולם העסקים

טיפאני פאהם

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: מטר
שנה:
מאי, 2022
אורך:
07:18:31
קריינים: רוני מורג
מתרגמים: מיכל כהן
קטגוריות: ספרים חדשים

ספרים חדשים

ספר קולי - ״להיות מובילה בעולם העסקים״ מאת טיפאני פאהם:בגיל 27, ייסדה טיפאני פאהם את Mogul – אימפריית טכנולוגיה ותקשורת בינלאומית המיועדת לנשים. טיפאני היא הוכחה חיה לעובדה שהחוקים הישנים בנוגע להצלחה פשוט אינם תקפים עוד. בספרה היא מנסחת את הכללים החדשים בכל הנוגע לבחירה במה שמלהיב אותך, ובמה שנדרש בכדי לפלס לעצמך את המסלול שלך בעידן של שיבושים ומהפכות טכנולוגיות.

באופן מסורתי יוחסה המילה "mogul" לגברים, אבל טיפאני פאהם הגדירה אותה מחדש. כשתגגלי את המילה כעת, תוצאת החיפוש הראשונה תהיה החברה שייסדה: Mogul, פלטפורמה שמאפשרת למיליוני נשים, ב-196 הצג יותר מדינות ברחבי העולם, להתחבר אלו לאלו, לחלוק מידע ולגשת לידע.

אז כיצד הצליחה אישה צעירה – מהגרת שהגיעה לארצות הברית בלי לדעת מילה באנגלית, להגשים את חלומה לחבר נשים ולהפוך אותו לקריירה מצליחה ולחברה רווחית במיוחד, ששינתה חיים לנשים כה רבות?

טיפאני משחזרת את המסלול שעשתה עד שהיתה לאחת היזמיות המצליחות של דורה, ומציעה שלל עצות ממוקדות ומעשיות שנוגעות לכל תחום אפשרי: להתגבר על ספקות עצמיים, לעבוד על פרויקטים לצד העבודה הקבועה ו"להתאבד" על החיים ועל העבודה על ידי ביצוע כל מטלה מעל ומעבר לנדרש – בלי לוותר לרגע על מי שאת באמת. הספר ילמד אותך איך לשאת ולתת על קידום בעבודה, איך להשיג תפקידים בתחומי קריירה שונים ואיך לאזן בין כולם, איך לקבל אנשים לעבודה, איך לגייס ולנהל צוות ואיך להפוך למוגולית בעצמך. הוא כולל גם אסטרטגיות ותובנות מאת עשר מוגליות מצליחות ביותר מכל רחבי העולם ובהן עורכת מגזין Elle נינה גרסייה, עורכת הדין והעיתונאית סטאר ג'ונס, מייסדת מותג האופנה רבקה מינקוף.

להיות מובילה בעולם העסקים עוסק במציאות החדשה שבה מעטות מאיתנו יעבדו לאורך כל הקריירה במקום עבודה אחד בלבד, כמו גם בעובדה שאין בנמצא נוסחה פשוטה ל"חיים טובים" – לא מקצועית ולא אישית. כדי להצליח עלינו להגיב בזריזות, להיות גמישות ולחשוב בצורה אסטרטגית. להיות מובילה בעולם העסקים הוא מפת דרכים חיונית לחיים ולקריירה תובעניים ומאתגרים – אבל גם מלהיבים ועתירי הזדמנויות, אם רק תדעי להיכן להביט.

טיפאני פאהם היא מייסדת ומנכ"לית Mogul, אחת הפלטפורמות הגדולות בעולם לנשים שמאפשרת להן להתחבר, לשוחח ולהעביר ידע מאחת לשנייה. כמתכנתת, היא פיתחה את הגרסה הראשונית של Mogul, שמגיעה כיום למיליוני נשים ב-196 מדינות באמצעות אפליקציה, באתר באינטרנט, דרך האימייל והרשתות החברתיות, ספרים, טלוויזיה, סרטים ואירועים. לטיפאני הוענקו שלל ציוני שבח ופרסים מטעם גופים עסקיים ועיתונאיים, ובין השאר נמנתה עם רשימות "30 מתחת ל-30" של כתב העת "פורבס" בתחום התקשורת, "30 הנשים החשובות ביותר מתחת ל-30" בתחום הטכנולוגיה של מגזין "ביזנס אינסיידר", "30 נשים מתחת ל-30 שמשנות את העולם" של כתב העת "אל". טיפאני בוגרת אוניברסיטת ייל ובית הספר למנהל עסקים של אוניברסיטת הרווארד.

"קשה להיות יזמית, ואני מעודד את כל מי שנמצאת במסע הזה להיות מודעת לעצמה ולהשתמש במשאבים כדי לעזור לפעולות שלך להתאים לשאיפות שלך. להיות מובילה בעולם העסקים הוא אחד הכלים האלה."

– גרי ויינרצ'וק, מייסד ומנכ"ל Vayner Media וסופר רבי המכר של ה"ניו יורק טיימס"

"לכל כך הרבה נשים יש כישרון מדהים ליזמות ורעיונות עסקיים נהדרים – אבל אין להן מנטור מהימן ומעורר השראה. טיפאני פאם, שבנתה אימפריה משלה, היא המדריכה הזאת. זו גם קריאת חובה עבור צעירות רבות הזקוקות להוכחה הקונקרטית לכך שלהגיע לפסגה כאישה, זה אפשרי."

נעמי וולף, יועצת פוליטית לשעבר של אל גור וביל קלינטון, מחברת מיתוס היופי

"ההתמקדות של טיפאני בהענקת השראה לנשים צעירות ובעזרה למצוא את הקול שלהן מרשימה. לדעתי, מעט דברים בחיים חשובים יותר מלהעצים אחרים. זה יהיה מרגש לצפות בהשפעה ארוכת הטווח של עבודתה של טיפאני."

– דיאנה אובריאן, סמנכ"לית השיווק העולמית ב-Deloitte
הצג פחות
הוספה למשאלות