להציל את יולה, שמואל דוד

להציל את יולה

להציל את יולה

שמואל דוד

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: רימונים הוצאה לאור
שנה:
2021
אורך:
05:03:56
קריינים: רועי ווסט
קטגוריות: ספרים חדשים

עוד מאותו סופר

ספרים חדשים

ספר קולי - "להציל את יולה" מאת שמואל דוד:
תום בן החמש-עשרה עבר עם הוריו וכלבו, דינגו, מהכפר אל העיר רמת גן. יוֹלָה היא שורדת שואה, שכנתו הקשישה של תום והשניים מתיידדים על רקע פציעה קלה של יולה, על ידי דינגו הכלב. אבל יולה לא נבהלת. ליולה יש סיפור הצלה מצמרר ומרגש על כלב מגזע דֶני ענק, שהציל את חייה בזמן המלחמה. הספר מגולל את סיפורה של יולה, לצד סיפור החניכה של התבגרותו של תום, התערותו בין החברים החדשים ופעילותו למען מייקל, בנה של עובדת זרה מהפיליפינים המועמדת עם בנה לגירוש. בנוסף, אהבה ראשונה פורחת בין תום, לבית כיתתו, אפרת.
ביד בוטחת ובעלילה זורמת להפליא משרטט שמואל דוד, א הצג יותר ת עלילת הספר המובילה את הקורא דרך סיפורה מסמר-השיער של יולה, אל החיים העכשוויים, הדילמות והתקוות של נערות ונערים בישראל של 2019.
כיתת הרובוטיקה של תום וההיכרות עם המורה יפתח, יוסיפו נדבך מפתיע לסיפורה של יולה עד לסגירת המעגל של סיפור הישרדותה על ידי הכלב הדני הענק, בשואה.
שמואל דוד גר בתל אביב, נשוי ואב לשלושה. לספרו זה קדמו הספרים: "שני נסיכים ומלכה" (הוצאת פרדס, 2015), "החשוד המיידי" (הוצאת אופיר, 2010) ו-"אין עוד כלבה כזאת בכל העולם" (ספר ילדים, הוצאת רימונים, 2019).
"להציל את יולה" הוא ספרו הרביעי.
הצג פחות
הוספה למשאלות