לחייך לאורך הדרך, איזק פרילטנסקי

לחייך לאורך הדרך

לחייך לאורך הדרך

איזק פרילטנסקי

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: מטר
שנה:
ינואר, 2022
אורך:
09:12:20
קריינים: שי סיני וילוז'ני
קטגוריות: עיון

ספרים חדשים

ספר קולי - "לחייך לאורך הדרך" מאת איזק פרילטנסקי:
האם אתם מרגישים לפעמים לחץ?
האם אתם מעוניינים בבריאות טובה וברווחה נפשית?
האם אתם מחפשים אחר האושר?
אם עניתם בחיוב על אחת מן השאלות הללו, עליכם לקרוא את הספר הזה. אם עניתם בשלילה, אתם חיים בהכחשה.
לכולנו לא תזיק קצת עזרה בשאיפתנו להיות מאושרים יותר או בריאים יותר. למרבה הצער, העזרה שאנו מקבלים מצליחה לעתים קרובות בעיקר להפחיד אותנו: "אם לא תעשו כך וכך ינחת על ראשכם אסון בקנה מידה אדיר." בניגוד לכך, הגישה של הפרופסור לפסיכולוגיה, איזק פרילטנסקי, היא לעזור לכם להיות בריאים ומאושרים יותר באמצעות צחוק.הצג יותר r />בספרו המצחיק, פרילטנסקי משלב הומור ומדע כדי לעזור לכם לשפר את רווחתכם הנפשית. כל פרק מורכב מ"הפן המבדר", סדרה של סיפורים מצחיקים; ו"הפן המלמד", מדריך פשוט לבריאות ולאושר, המבוסס על מחקרים מדעיים. הפרק הראשון סוקר את נושא הרווחה הנפשית, ואילו הפרקים הבאים עוסקים בשישה תחומים: בין-אישי, קהילתי, תעסוקתי, גופני, נפשי וכלכלי. כשתסיימו לקרוא את הספר תבינו טוב יותר את חייכם ואיך תוכלו לשפר אותם.
איזק פרילטנסקי הוא סגן הנשיא לתרבות ארגונית ודיקן "בית הספר לחינוך והתפתחות האדם באוניברסיטת מיאמי", שם הוא משמש גם כראש הקתדרה לרווחה קהילתית. הוא פרסם שבעה ספרים ויותר ממאה ועשרים מאמרים אקדמיים ופרקים בספרים.
"פרילטנסקי משלב שפע של הומור וכן דוגמאות ברורות ומעשיות, הדגמות ועצות, הנסמכות על תוכן נהיר ונגיש, שבכולן אפשר להיעזר בחיי היום-יום במטרה לשפר את איכות החיים"
– Global Education Review
"ספר מבדר ורווי בהומור העוסק בעניינים רציניים ורבי חשיבות... מלא תובנות מעמיקות על חיינו ונגיש לכולם"
– פרופ' עמירם רביב, דיקן בית הספר לפסיכולוגיה במרכז ללימודים אקדמיים באור יהודה
הצג פחות
הוספה למשאלות