לילה אדום, גל אמיר

לילה אדום

לילה אדום

גל אמיר

עוד מאותו סופר

ספרים חדשים

ספר קולי - ״לילה אדום״ מאת גל אמיר:
הקלטה זאת בוצעה באולפן הספריה המרכזית לעיוורים, כבדי ראיה ומוגבלים, נתניה ישראל, בחודש יולי בשנת 2003, כל הזכויות שמורות לה בלבד.
ליל הסילווסטר, שנת 2000.
גופתו של כומר קתולי נמצאת מוטלת בצימר בצפון. על הקיר מרוחה בדם כתובת לטינית. טביעות האצבעות מובילות את המשטרה לזיהוי מהיר של החשוד. יש עם זה רק בעיה אחת: החשוד מת ונקבר עוד באפריל 1965. 04:40 בבית הקברות בטבריה משוטט פנחס דב, אברך לבוש בלויים. הוא חייב למצוא קבר ריק להעביר בו את היום. הוא גם מוטרד מהסיפור הזה של באג אלפיים, ומזה שהנייד שלו לא עליו. במחשבה נוספת, בתוך הקבר ממילא לא תהיה קליטה הצג יותר .
05:10 שני דייריו של בית קטן ומסתורי ביישוב משעולים ממהרים להגיף את התריסים. הם לא אוכלים אף פעם. הם רק שותים. דם. 06:00 רפ"ק עידו ממן לא אמור לחקור את הרצח הזה, וגם לא את אלה שיבואו אחריו. אבל הוא מוכרח. בעיקר בגלל שמעצבן אותו לראות את אשתו הנוכחית, רפ"ק שרון, מסתערת על החקירה הזאת, אבל גם כי הקורבן הבא עלול להיות מישהו קרוב לו מאוד.
ספרו החדש של גל אמיר הוא מותחן מושחז ומורט עצבים המתרחש בצפון הארץ. אמיר בורא דמויות בלתי נשכחות והופך את הנוף הגלילי השלו לארץ צללים סהרורית ומכושפת.
גל אמיר , 34, עורך דין יליד עפולה, הוא מחברם של רב המכר עפולה, רחוב האופרה 3 ושל הספר חיילי הבדיל צועדים לאטם. שניהם ראן אור בהוצאת זמורה-ביתן.
הביקורת מהללת את עפולה, רחוב האופרה 3:
"ספר המתח המקורי הכי טוב והכי מענג שיצא כאן בשנים האחרונות..."
אמנון דנקנר, תרבות מעריב
"הספר כה מוצלח, עד שהרצון העיקרי שלי הוא פשוט להניח אותו לנפשו, ולתת אותו לאחרים שיקראו ויתענגו."
זאב בורובסקי, ספרות וספרים מעריב
הצג פחות
הוספה למשאלות