לעולם ועד, לארה גין, ג׳ני האן

לעולם ועד, לארה גין

לעולם ועד, לארה גין

ג׳ני האן

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: אגם
שנה:
ספטמבר, 2020
אורך:
09:19:03
קריינים: מאיה לוי
מתרגמים: מיכל כהן
קטגוריות: ספרים חדשים

עוד מאותו סופר

ספרים חדשים

ספר קולי ״לעולם ועד, לארה ג׳ין״ מאת ג׳ני האן:
השנה האחרונה בתיכון מעניקה ללארה ג'ין את כל החוויות שחלמה עליהן: היא מאוהבת בפיטר עד מעל הראש, בילויים משותפים עם חברים הפכו לדבר שבשגרה, ואירועי סיום התיכון כבר מתדפקים על הדלת. גם לאבא שלה יש אהבה חדשה – מיס רוטשילד, והחתונה המתקרבת של השניים ממלאת את חייה של לארה ג'ין בשמחה ובאתגרים.
אולם התפתחויות חדשות נראות באופק, ולארה ג'ין צריכה לקבל החלטות שיקבעו את עתידה בשנים הקרובות. השאלה הבוערת מכולן היא לאיזה קולג' ללכת, ואיך תשפיע הבחירה על היחסים שלה עם פיטר. מתברר כי גם בדרך הזאת מחכות לה הפתעות, והן לא בדיוק מקלות הצג יותר על החיים.
וכך, לנוכח השינויים הגדולים במשפחה ולקראת העזיבה את הבית שמחכה מעבר לפינה, הראש של לארה ג'ין אומר לה דברים שונים לחלוטין מאלה שאומר לה ליבה. למי מהם עליה להקשיב?
"לעולם ועד, לארה ג'ין" הוא הספר החותם את הסדרה שזכתה להצלחה בינלאומית גדולה, ומלווה את לארה ג'ין בפיתולים האחרונים של ההתבגרות. הלב הרחב שלה, יחד עם הכֵּנוּת הכובשת שלא מתביישת להסתכל לקשיים בעיניים, מבטיחים שהקוראים יתאהבו בה בכל ספר מחדש.
ג'ני האן היא סופרת עטורת פרסים, שסדרות הספרים שכתבה לנוער כיכבו ברשימת רבי־המכר של 'הניו־יורק טיימס' במשך שבועות רבים. שני הספרים הקודמים בסדרה, לכל הבנים שאהבתי פעם ונ"ב אני עדיין אוהבת אותך עובדו לסרטים מצליחים בהפקת נטפליקס, ועיבודו של הספר הנוכחי לסרט צפוי להסתיים בחודשים הקרובים.
הצג פחות
הוספה למשאלות