מפגש המזלות, ורד מוסנזון

מפגש המזלות

מפגש המזלות

ורד מוסנזון

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: רקיע הוצאה לאור
שנה:
2005
אורך:
06:16:43
קריינים: ורד מוסנזון
קטגוריות: ספרות מקור

עוד מאותו סופר

ספרים חדשים

ספר קולי - ״מפגש המזלות״ מאת ורד מוסנזון:
בממלכה העליונה סערו הרוחות. חודשים ארוכים עברו מאז אותו יום בו הסתגר היושב בראש בבועתו וניתק את כל אמצעי התקשורת. מהומה של חוסר ודאות שררה במסדרונות ובאולמות רחבי הידיים.
יועצים וותיקים ממני היו מספרים, בהנמכת קול, שמאז ומתמיד הוא היה ידוע כבלתי צפוי מראש, ממעיט בדיבור ובעל נטייה למצבי רוח, הסתגרות ודיכאון. אולם השתיקה הנוכחית הזו שלו, אפורה ומתמשכת, היוותה לדעת כל המתלחשים, והיו רבים כאלה, אירוע חריג בחומרתו.
השמועות, כדרכן של שמועות, נפוצו בתחילה במעגלים הקרובים והמשיכו אל רחבי הממלכה העליונה. משם חילחלו הלחישות אל העולמות התחתונים, מו הצג יותר צאות את דרכן למקומות הרגישים ביותר לשמועות, לפגיעים ביותר לשינויים בממלכה העליונה: למחוזות האנושיים. השמועות, שעברו מפה לאוזן, העמיקו את הבקיעים באמונה, פגעו בתפיסת שלטונו המעורער בכל מקרה של הכוח העליון.
במקומה של האמונה חסרת הגבולות הלכה והשתרשה בעולמות התחתונים גישה חדשה, אופנתית, הגורסת כי הכול אקראי ואין יד מכוונת, אין דין ואין דיין ואנוש לעצמו ידאג.
״מפגש המזלות״ הוא תיעודו של דיון חירום מיוחד שהתקיים בממלכה העליונה, בנוכחותו של היושב בראש ובהשתתפותם של תריסר נציגי המזלות.
ספר זה מיועד למתעניינים בטבע האדם, בכוכבים ואגדות, הסקרנים לפגוש בתריסר אבי הטיפוס ולנסות להבינם.
ורד מוסנזון עוסקת בכתיבה, פרסום והוראה. ספרה, ״דברים שצריכים לעבור״, נמנה עם ספרי השירה הנמכרים ביותר בישראל. זהו ספרה השביעי.
הצג פחות
הוספה למשאלות