מרקובסקי מהעפרונות, אורן סנדרסון

מרקובסקי מהעפרונות

מרקובסקי מהעפרונות

אורן סנדרסון

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: כנרת
שנה:
2010
אורך:
09:02:47
קריינים: יפעת ניב ברק
קטגוריות: ספרות מקור

ספרים חדשים

ספר קולי - "מרקובסקי מהעפרונות" מאת אורן סנדרסון:
הקלטה זאת בוצעה באולפן הספריה המרכזית לעיוורים, כבדי ראיה ומוגבלים,נתניה ישראל, בחודש אוגוסט שנת 2010, כל הזכויות שמורות לה בלבד.
מי הורג את בלדרי הדואר הדיפלומטי הישראלי בארצות הברית? מהו סודה של לור היפה, שהכאבים אינם מניחים לה לישון בלילות?
מיקי מרקובסקי מעדיף ללמוד מנהל עסקים ביוסטון, ארצות הברית, מאשר לעבוד ב"עפרונות מרקובסקי", העסק המשפחתי שהתחיל כחנות קטנה לכלי כתיבה והפך לאימפריה. עברו הצבאי המרשים מסייע לו למצוא עבודה בקונסוליה הישראלית ולהתחכך בעשירים המקומיים.
בעו הצג יותר דו ממתין לקבל את פניו של הקונסול החדש, האלוף (מיל') דן אלמוג, בשדה התעופה ביוסטון, הוא מוצא את עצמו עד לרצח מפקד משטרת השדה, ולמורת רוחו הוא נשאב אל תוך פרשה סבוכה שמעורבים בה, בין השאר, אנשי עסקים מכובדים, פוליטיקאים בכירים, מיליונרים יהודים ומטורפים דתיים המצפים להקמת בית המקדש השלישי.
רק העקשנות שלו עשויה להציל את המצב. רק אהבה בלתי אפשרית עשויה להציל אותו עצמו.
מרקובסקי מהעפרונות הוא ספר מתח מחויך וכובש לב המספק הצצה אל מאחורי הקלעים של הקונסוליה הישראלית, על התככים והיריבויות שבה, הדמויות הססגוניות המאכלסות אותה וההתמודדות היומיומית שלה עם העולם שבחוץ.
אורן סנדרסון הוא שם העט של עובד בכיר במוסד ציבורי, ששירת בעבר בקהיליית המודיעין ומילא תפקידים מרכזיים בשירות המדינה. מרקובסקי מהעפרונות הוא המותחן הפוליטי השלישי שלו. ספריו הקודמים, ריקוד הדוב ושעת שיא, ראו אור בהוצאת כתר.
הצג פחות
הוספה למשאלות