ניסויים בחיי משפחה, שי גולדן

ניסויים בחיי משפחה

ניסויים בחיי משפחה

שי גולדן

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: זמורה ביתן
שנה:
2014
אורך:
11:00:23
קריינים: רודיה קוזלובסקי
קטגוריות: ספרות מקור

עוד מאותו סופר

ספרים חדשים

ספר קולי - ״ניסויים בחיי משפחה״ מאת שי גולדן:
הקלטה זאת בוצעה באולפן הספריה המרכזית לעיוורים, כבדי ראיה ומוגבלים,נתניה ישראל, בחודש אפריל שנת 2015, כל הזכויות שמורות לה בלבד.
בגיל 43, ערב גירושים מאשתו, מפוטר דן מעבודתו כמתכנת מחשבים – ולא מספר על זה לאף אחד. בכל בוקר הוא מתלבש יפה, נפרד מאשתו המתנכרת ומבתו המתבגרת, נכנס לרכבו ונוסע לחניון של קניון איילון, שם הוא מעביר את ימיו במחיצת בקבוק וודקה וממתין לזמן שיחלוף.
במשך שבועות ארוכים משוכנע דן כי סודו הוא המחסום האחרון העומד בינו לבין פירוק משפחתו וחייו. אבל מה אם גם לאשתו ולבתו סודות משלהן? ומה אם השקרים שלהן גדולים וחמור הצג יותר ים משלו? ומה יעלה בגורל המשפחה הזאת כשבּוּעת הסודות התופחת תתפוצץ בפניה?

ניסויים בחיי משפחה הוא רומן על המחיר ששקרים גובים מאנשים, ועל המחיר שמשלמים מי שמתעקשים על האמת. זהו ספר סוחף היכול להיקרא כרומן מתח אבל גם כמשל פילוסופי מפוכח, ארסי ומטריד על חיי נישואים, על מוסד המשפחה, על הבורגנות ועל ההשלכות של מעשינו הבינוניים והחלטותינו השגרתיות.
שי גולדן הוא סופר עטור שבחים, עיתונאי ואיש טלוויזיה. מספריו: הרומן הבן הטוב וקובץ הסיפורים הפוגה בין אסונות, שראו אור בהוצאת זמורה ביתן.
הצג פחות
הוספה למשאלות