סוף העולם על פי דעאש, וויליאם מק'קאנטס

סוף העולם על פי דעאש

סוף העולם על פי דעאש

וויליאם מק'קאנטס

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: דני ספרים
שנה:
ספטמבר, 2016
אורך:
08:43:15
קריינים: אורנה לביא פלינט
מתרגמים: אסף שור
קטגוריות: עיון

ספרים חדשים

ספר קולי - ״סוף העולם על פי דאעש״ מאת וויליאם מק'קאנטס:
הקלטה זאת בוצעה באולפן הספריה המרכזית לעיוורים, כבדי ראיה ומוגבלים, נתניה ישראל, בחודש פברואר בשנת 2017, כל הזכויות שמורות לה בלבד.
"סוף העולם על פי דאעש" מאת ויליאם מק'קאנטס, בהוצאת דני ספרים, מביא את חזון אחרית הימים של ארגון המדינה האסלאמית. ארגון זה הוא אחד הארגונים הג'יהאדיסטיים הקטלניים והמצליחים בהיסטוריה המודרנית. עשרות אלפים מאנשי הארגון זורעים הרס ואימה בעריהן וכפריהן של סוריה ועירק, ובדרכם רוצחים גברים, משעבדים נשים וילדים ועורפים את ראשיהם של שבויים. תחת הדגל השחור, ארגון דאע"ש מפיץ את הטרו הצג יותר ר שלו ברחבי המזרח התיכון ואף מעבר לו, אל אירופה והעולם כולו.
כיצד מצליח הארגון למשוך אליו כל כך הרבה מתנדבים ולכבוש אזורים נרחבים כל כך? כיצד הוא רותם את רעיונות האסלאם לצרכיו האכזריים והאפוקליפטיים?
וויליאם מק'קאנטס, עיתונאי חוקר רב מוניטין, מתבסס בספר זה על מקורות אותנטיים בערבית, כולל טקסטים דתיים קדומים ומכתבים סודיים של אל-קאעידה ודאע"ש שרק אנשים מעטים לפניו קראו, כדי לבחון כיצד להט דתי, חישובים אסטרטגיים של חזרת האימפריה האסלאמית לגדלותה ונבואות של יום-הדין חברו יחד כדי ליצור את הארגון הרצחני והמאיים הקרוי ארגון המדינה האסלאמית.
הספר כולל הקדמה למהדורה בעברית מאת ג'קי חוגי.
הצג פחות
הוספה למשאלות