רק בוקר קיץ, לכאורה, יעל משאלי

רק בוקר קיץ, לכאורה

רק בוקר קיץ, לכאורה

יעל משאלי

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: זמורה ביתן
שנה:
2009
אורך:
06:05:13
קריינים: רוני מורג
קטגוריות: ספרות מקור

עוד מאותו סופר

ספרים חדשים

ספר קולי - "רק בוקר קיץ, לכאורה" מאת יעל משאלי:
הקלטה זאת בוצעה באולפן הספריה המרכזית לעיוורים, כבדי ראיה ומוגבלים, נתניה ישראל, בחודש מאי 2009, כל הזכויות שמורות לה בלבד.
מחזאית ידועה ומצליחה , אם לשני בנים בוגרים ורעייתו של עורך דין בכיר, מכניסה אל חייהבבוקר קיץ אחד את עמליה, אישה אבודה ומבולבלת.
עמליה, נפש פגועה המבקשת מזור ושחרור, רדופה חוויות ילדות של כאב, מושכת אתהמחזאית אל תוך עולמה המורכב ואל נבכי נפשה המסוכסכת.
דרך סיפורה השתוק של עמליה מישירה המחזאית מבט, לראשונה, אל זיכרונותיהועצבונותיה, מגלה דבר או שניים על חייה ונאלצת להתמודד עם הכחשות, הדחקות והסתרות הצג יותר רבות־שנים.
בין שתי הגיבורות הפגומות והעצובות הללו נמתחים חוטים דקים של קרבה ודמיון, שמהותםהאמיתית נגלית רק בדפיו האחרונים והמפתיעים של הרומן .
רק בוקר קיץ, לכאורה הוא יצירה קאמרית מעודנת ורבת־ עוצמה, המתרחשת בין ד' אמותהמכילות עולם ומלואו, עולם שגיבורותיו שובות את הלב בכנותן, בעוצמתן ובשבריריותן .
רק בוקר קיץ, לכאורה הוא ספרה הרביעי של יעל משאלי , כלת פרס היצירה לספרות עבריתתשס"ז, מחברת רבי־המכר כרת, שעשני כרצונו ואישה אל אחותה .
יעל משאלי, 49 אמא לשבעה ילדים, סופרת ובעלת טור. עוד מספריה: כל אחד והמשפחה שלו קוראים , 2000) פרקי אמהות: נשים ישראליות מגיבות לפרקי אבות( ידיעות אחרונות,2002) תומר המלאך של אמא( מפה , 2004).
הצג פחות
הוספה למשאלות