שירת החטאים, יוסי אבני לוי

שירת החטאים

שירת החטאים

יוסי אבני לוי

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: זמורה ביתן
שנה:
2010
אורך:
15:23:59
קריינים: אפי וייס
קטגוריות: ספרות מקור

עוד מאותו סופר

ספרים חדשים

ספר קולי - "שירת החטאים" מאת יוסי אבני לוי:
הקלטה זאת בוצעה באולפן הספריה המרכזית לעיוורים, כבדי ראיה ומוגבלים, נתניה ישראל, בחודש ספטמבר שנת 2010, כל הזכויות שמורות לה בלבד.
שירת החטאים הוא רומן אפל ומפתה המתפתל מתל אביב הטובלת בשמש אל ורשה הערפילית, שרוחות עבר חסרות מנוח משוטטות בחוצותיה. יצירה רוויה תשוקה עזה המבקשת לפענח את כוח המשיכה של הרוע, וקושרת יחד מציאות ובדיה, כישוף ומוסר, זהות יהודית והזיה.
בסגנונו רב הפיוט, היופי וההומור פורש יוסי אבני־לוי לפני הקורא גלריה ססגונית של טיפוסים שמחים ועצובים, המנסים ללא הרף למצוא תשובה לחידת נפ הצג יותר שם ונמשכים אלו לאלו בחבלי קסם. בועז, חוקר שואה אובססיבי ממוצא עיראקי־כורדי, המחפש את יומנו של חיים מרדכי רוּמְקוֹבסקי, ראש היוּדֶנראט הנודע לשמצה של גטו לודז'; קַפֶּלוּשניק, החולם להקים מדינה יהודית בגליציה; אשתו שלומית החוקרת את כת הפראנקיסטים משולחת הרסן שסחפה את יהודי אירופה במאה ה־18; פיוטרק, צעיר פולני נאה המתחקה אחר עברה של משפחתו וגרוּשקה, קשיש מסתורי השומר בקנאות על חטא קדמון.
מעל כולם מרחפת דמותו המיתית והחושנית של יעקב פראנק, משיח השקר שהתיר את כל האיסורים, סגד ליצר הרע וירד אל הביבים כדי לחלץ מהם גאולה.
יוסי אבני־לוי הוא מחבר רב–המכר עטור השבחים איש ללא צל, חתן פרס ראש הממשלה לספרות לשנת 2007.
שירת החטאים הוא ספרו החמישי.
יוסי אבני־לוי נמנה עם שירות החוץ הישראלי. ספריו גן העצים המתים ודודה פרהומה לא היתה זונה ראו אור באירופה וזכו להערכה רבה.
הצג פחות
הוספה למשאלות