אודות

לינקים מהירים

הודעת מערכת

ספרים מוקלטים - איתך בכל מקום

שימוש בכרטיס מתנה רכישת כרטיס מתנה

סופרים פופולרים

אודות

iCast היא החברה המובילה בישראל לתכנים קוליים לפי דרישה. החל מתכני פרמיום בהם ספרים קוליים, ועד תכנים חינמיים כמו תוכניות רדיו, פודקאסטים, הרצאות ומיקסטייפים - ב-iCast יש הכל.

 

אם אתם מחפשים תכנים קוליים בעברית, iCast הוא האתר שלכם. iCast מציעה דרך חדשה, עדכנית וידידותית להעשרת החיים הדיגיטליים שלכם, ומאפשרת לקבל מידע, בידור, חדשות ועוד בדרך הפשוטה והנגישה ביותר.

 

ב-iCast יש יותר מ-3000 פודקאסטים ותכניות שונות, מעל ל-60 אלף פרקים ומאות ספרי אודיו מהמיטב של הספרות העברית,לילדים, נוער ומבוגרים, חלקם מוקלטים בקולם של הסופרים עצמם וחלקם מוקלטים על ידי שחקנים וקריינים, בהם: יונה אליאן, ריקי גל, ששון גבאי, עמוס תמם, אורנה פיטוסי,ישי גולן, איל קיציס, אלון נוימן, ציפי מור, דליה שימקו, ג'קי לוי ונוספים.  iCast עובדת בשיתוף עם הוצאות הספרים הגדולות בישראל (עם עובד,כנרת זמורה ביתן דביר, הקיבוץ המאוחד ועוד), האוניבריסיטה הפתוחה, למטייל, ומיטב תחנות הרדיו בישראל.


כל התכנים של iCast זמינים אונליין או כהורדה ישירה, וניתן להאזין להם מכל מקום עם חיבור לרשת - המחשב האישי, האייפון והאייפד. בעזרת ההורדה הישירה, ניתן ליהנות מהתכנים בזמן טיסה, במכונית, או אפילו בחיק הטבע.


ב-  iCast יוכלו הגולשים להאזין במחשב, בסמארטפון, או באייפד, לספרי הילדים של דויד גרוסמן, ל"רומן רוסי" של מאיר שלו, ל"אבישג" של אברהם בורג, ל"שואה שלנו" של אמיר גוטפרוינד, ל"סמטת השקדיות בעומריג'אן", ל"אל מקום שהרוח הולך" של חיים באר, ל"חתונה אוסטרלית" של נאווה סמל, ל"מקימי"של נועה ירון-דיין, ל"אם יש גן עדן" של רון לשם, ל"ילד אחד יותר מדי" של רם אורן ועוד רבים, מוכרים ואהובים. 


ב iCast שני מסלולי תכנים:

* מנוי סטרימינג להאזנה ללא הגבלה (ללא הורדה) ב 39.90 ש"ח לחודש בלבד.

* רכישת ספר להורדה, אינו מוגבל בזמן ולא תלוי בחיבור לרשת.

  מחירי הספרים להורדה:

  20 ש"ח לספרי ילדים

  35 ש"ח לספרי נוער

  50 ש"ח לספרי מבוגרים