אודות

לינקים מהירים

הודעת מערכת

ספרים מוקלטים - איתך בכל מקום

שימוש בכרטיס מתנה רכישת כרטיס מתנה

סופרים פופולרים

אודות

iCast  היא החברה המובילה בישראל לספרים מוקלטים 

אם אתם מחפשים תכנים קוליים בעברית, iCast הוא האתר שלכם. iCast מציעה דרך חדשה, עדכנית וידידותית להעשרת החיים הדיגיטליים שלכם, ומאפשרת  להאזין לספרים מוקלטים בדרך הפשוטה והנגישה ביותר.

ב-iCast יש יותר 2500  ספרי אודיו מהמיטב של הספרות העברית, לילדים, נוער ומבוגרים, חלקם מוקלטים בקולם של הסופרים עצמם וחלקם מוקלטים על ידי שחקנים וקריינים, בהם: ליאור אשכנזי, עידן אלתרמן, ריקי בליך, יונה אליאן, ריקי גל, ששון גבאי, עמוס תמם, אורנה פיטוסי, ישי גולן, איל קיציס, ונוספים.  iCast עובדת בשיתוף עם הוצאות הספרים הגדולות בישראל (כנרת זמורה ביתן דביר, מודן, עם-עובד, הקיבוץ המאוחד ועוד), האוניבריסיטה הפתוחה ועוד.

התכנים של iCast זמינים אונליין או כהורדה ישירה, וניתן להאזין להם מכל מקום עם חיבור לרשת - המחשב האישי, הסמארטפון והטאבלט. בעזרת ההורדה הישירה, ניתן ליהנות מהתכנים בזמן טיסה, במכונית, או אפילו בחיק הטבע.

ב-  iCast יוכלו הגולשים להאזין במחשב, בסמארטפון, או בטאבלט, לספרי הילדים של דויד גרוסמן, ל"רומן רוסי" של מאיר שלו, ל"קיצור תולדות האנושות" של יובל נוח הררי, - ל"שואה שלנו" של אמיר גוטפרוינד, לסדרת "הרפתקאות הדוד אריה" מאת ינץ לוי, ל"אל מקום שהרוח הולך" של חיים באר, ל"אם יש גן עדן" של רון לשם, ל"ילד אחד יותר מדי" של רם אורן ועוד רבים, מוכרים ואהובים. 


ב 
iCast שני מסלולי תכנים:

מנוי סטרימינג להאזנה עד 80 שעות בחודש (ללא הורדה) ב 39.90 ש"ח לחודש בלבד.

רכישת ספר להורדה, אינו מוגבל בזמן ולא תלוי בחיבור לרשת.

  מחירי הספרים להורדה:

  20 ש"ח לספרי ילדים

  35 ש"ח לספרי נוער

  50 ש"ח לספרי מבוגרים